Svet-Stranek.cz
Rekreační středisko ZO ECHO

Kam se vydat?:UNITED ENERGY a.s.

Kam se vydat?

Vítám Vás na těchto stránkách.Najdete zde tipy na krásné výlety po oklí.
Android aplikace Tipy na výlet – Vyletnik.cz

Výletník
Popis
Vyletnik.cz připravil jednoduchou aplikaci pro uživatele telefonů Android, ve které si můžete zobrazit tipy na výlety v rámci České republiky. V aplikaci lze jednoduše přímo v telefonu zobrazit zajímavá místa ve Vašem okolí, vyhledat je podle názvu, nebo jen tak surfovat po mapě a hledat místo kam byste vyrazili na výlet.
TIPY NA VÝLET NA MAPĚ
Na mapě si buď zobrazíte tipy na výlety ve Vašem okolí (pokud se necháte lokalizovat), nebo se můžete přesunout na jakékoli místo v ČR a zobrazit si ikonky turisticky atraktivních míst. Po kliknutí na ikonku se zobrazí název místa a dalším kliknutím se dostanete na jeho detail, ve kterém je popis místa, fotogalerie a komentáře.
VYHLEDÁVÁNÍ VÝLETŮ
Android aplikace umožňuje full textové vyhledávání podle názvů míst z celé České republiky.
KATEGORIE
Kategorie, které jsou dostupné v aplikaci: Tipy na výlety (modrá ikona), Město, Obec, Hrad, Zámek, Sakrální památka, Rozhledna, Přírodní památka, Zajímavost, Architektonická památka, Technická památka, Koupání, Vodní tok, Vodopád, Mikroregion, Zaniklá obec, Skanzen, Jeskyně.
REGIONY
Praha, Severní Čechy, Západní Čechy, Střední Čechy, Jižní Čechy, Vysočina, Východní Čechy, Jižní Morava, Střední Morava, Severní Morava a Slezsko.
VLOŽTE MÍSTO
Každý registrovaný uživatel může vložit do aplikace vlastní místo, které ihned po vložení uvidí na mapě a má možnost k němu přidat i fotografie. Ostatním uživatelům se toto místo začne zobrazovat až po schválení záznamu administrátorem, které aplikace oznámí notifikací na telefon.
VLOŽTE KOMENTÁŘ
Ke každému místu lze vložit Váš komentář, ten se zobrazuje nejen v aplikaci, ale i na webu www.vyletnik.cz
FOTOGALERIE
U každého místa, které aplikace popisuje, najdete fotogalerii, ke které můžete přidat vlastní fotografie z výletu i s popiskem. Fotografie lze vkládat buď přímo vyfocením místa a odesláním do aplikace, nebo i výběrem z již existujících fotografií ve Vašem telefonu. Vložené fotografie se začnou zobrazovat po schválení adminem v aplikaci ostatním uživatelům stejně jako i na webu Vyletnik.cz
TIPY NA VÍKENDY E-MAILEM
Každý čtvrtek zasíláme e-mailem tipy na následující víkend. Tato funkce je přístupná jak uživatelům mobilních aplikací, tak uživatelům webu. Nutné je jen zaregistrovat e-mail.
PROČ VYŽADUJE APP OPRÁVNĚNÍ?
Oprávnění slouží k:
- Vaší lokalizaci a zjištění jejího nejvhodnějšího způsobu. Jinak nelze zobrazovat tipy ve Vašem okolí.
- Ukládání Vašich fotografií do aplikace.
- Zpracování fotografií v přístroji.
- Odesílání notifikací (o Vaší schválené fotografii, místě, reakci na komentář).
- Ukládání nastavení aplikace.
- Registrace je nutná jen u vkládání fotografií a míst z důvodů ošetření autorských práv.
NAŠLI JSTE CHYBU?
Napište nám mailem na app@paseo.cz, budeme rádi za jakoukoli reakci, která pomůže vylepšit tuto aplikaci.